ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Kobnih posljednjih pet minuta za ŽRK Koka u Bjelovaru - Umjesto pobjede, remi 31:31!

Objavljeno: 27.10.2018. 20:59

Zadnja izmjena: 27.10.2018. 21:11

U 6. kolu 1. HRL za žene ŽRK Koka gostovala je u Bjelovaru kod istoimene ekipe i odigrala neriješeno 31:31 (18:23).

Rukometašice Koke lošije su ušle u suret i domaće rukometašice su u 8. minuti vodile 8:4. Varaždinke tada polagano podižu igru i stižu Bjelovarčanke na 10:10 u 15. minuti. Prelaze u vodstvo i do kraja poluvremena vode te na odmor odlaze s rezultatom 18:23.

U drugom dijelu vode do 48. minute kada ih prvi puta sustižu domaće rukometašice. Igra se gol za gol i Varaždinke pet minuta do kraja uspijevaju doći do osjetnije prednosti od 28:31. Međutim, od tada do kraja golove postižu samo Bjelovarčanke. Tako na kraju ostaje žal za izgubljenim bodom.

Najefikasnija među Varaždinkama bila je terezija Čurić s deset postignutih golova, slijedila ju je Katarina Mrazović sa sedam te Tea Jalušić i Jelena Blažek sa po pet postignutih golova.