Koka minimalno poražena od trećeplasiranog Samobora

Objavljeno: 29.01.2012. 09:52

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometašice Koke već mjesec dana ne znaju za pobjedu, a njezinu slast nisu uspjele okusiti ni na subotnjem gostovanju. Bolja od Kokica bila je renomirana momčad Samobora 26-24...

Rukometašicama Koke ovo je četvrti uzastopni poraz s pogotkom ili dva razlike, a glavni razlog je ponovni loš ulazak u utakmicu.

U 11. minuti domaća ekipa imala je 7-2 da bi se Kokice u nastavku probudile i u 20. minuti uspjele smanjiti na minus dva. Samobor nije dopustio ozbiljnije približavanje već je svoju prednost do odmora povećao na plus tri.

U drugom dijelu domaćin je prednost od tri do četiri pogotka održavao sve do same završnice, a u 53. minuti Koka je uspjela smanjiti na 21-20.

Samoborčanke nisu dopustile varaždinskim rukometašicama izjednačenje već su samom finišu prednost povećale na plus dva i utakmicu mirno privele kraju. Završilo je 26-24 za Samobor.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je mlada Ivana Dežić s devet pogodaka, dok su kod Samobora izuzetno raspoložene bile tri igračice koje su postigle čak 95 posto golova Samoborčanki. Tea Golubić i Ivona Štrkalj postigle su svaka po osam, dok je reprezentativka Ivana Lovrić dodala sedam pogodaka.

U sljedećem kolu Koka gostuje kod rukometašica Umaga.

Samobor-Koka 26-24 (14-11)

Samobor: Lovrić 7(1), Golubić 8(2), Balaško 2, Štrkalj 8(2), Bazzeo, Bošnjak, Dumić, Radovanić (3 obrane), Matijaščić, Plazina, Mandić, Tomić, Šilobod, Kuhar ( 8 obrana), Kuzmić 1, Kozlovec
Trener: Dubravka Tunjić

Koka: Haček, Oštarijaš 7, Dežić 9, Zvonar, Hajduk (9 obrana), Marković, Jalušić 3, Halili 2, Kocijan, Lovrenčić, Domjan 1, Koširelova (1 obrana), Tomašek 1, Furjan 1, Antolić
Trener: Nikola Škorić