PLIVAČKI KLUB BAROK

Nestvarnih 77 medalja za mlade plivače PK Barok u Sisku

Objavljeno: 27.11.2019. 08:45

Zadnja izmjena: 27.11.2019. 08:54

Članovi PK Barok nastupili su u Sisku na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za ml. juniore, juniore i seniore. Nastupili su: Mario Vlahinja, Lovro Pintarić, Luka Kokotec, Luka Štumberger, Ivan Turkalj, Niko Balenta, Martina Štefinec, Tamara Flegar, Anamaria Cmrečak, Petra Gašparac, Nika Dobovičnik, Anamarija Zavrtnik i Hana Ivanković.

Plivači su osvojili 77 medalja i to 26 zlatnih, 20 srebrnih i 31 brončanih, te su od 72 starta isplivana 53 osobna rekorda.

Odličja po kategorijama:

JUNIORI:

• Martina Štefinec osvojila je 4 zlatna odličja; na 50 m prsno i 200 m slobodno u juniorskoj i seniorskoj kategoriji.

MLAĐI JUNIORI:

• Luka Štumberger osvojio je 1. mjesto na 1500 m slobodno u ml, jun, jun i seniorskoj kategoriji, 2. mjesto na 400 m slobodno, također u svim kategorijama, 2. mjesto na  200 m slobodno u ml. juniorskoj kategoriji, te je bio treći u juniorskoj i seniorskoj kategoriji.
  • Niko Balenta osvojio je 3. mjesto na 400 m slobodno i 200 m leptir u ml. juniorskoj, juniorskoj i seniorskoj kategoriji.
  • Luka Kokotec osvojio je 3. mjesto na 400 m mješovito, ml. juniorskoj, te 200 m leđno u ml. juniorskoj, juniorskoj i seniorskoj kategoriji.
  • Lovro Pintarić osvojio je 3. mjesto na 200 m mješovito u ml. juniorskoj kategoriji.

MLAĐE JUNIORKE:

• Anamarija Zavrtnik osvojila je 1. mjesto na 800 m slobodno u svim kategorijama i na 200 m leptir u ml. juniorskoj kategoriji. Također je osvojila 2. mjesto u juniorskoj i seniorskoj kategoriji na 200 m leptir , 2. mjesto na 100 m leptir u ml. juniorskoj kategoriji, te 3. mjesto na 100 m u juniorskoj kategoriji. Osvojila je i 2. mjesto na 100 m slobodno u ml. juniorskoj kategoriji, te 3. mjesto u juniorskoj i seniorskoj kategoriji u istoj discoplini.
  • Anamaria Cmrečak osvojila je 1. mjesto na 200 m prsno u svim kategorijma, 2. mjesto na 200 m mješovito u ml. juniorskoj kategoriji, te 3. mjesto na 50 m prsno u juniorskoj i seniorskoj kategoriji.
  • Hana Ivanković osvojila je 1. mjesto na 200 m slobodno, 3. mjesto na 400 m slobodno i 100 m leđno u ml. juniorskoj kategoriji.
  • Tamara Flegar osvojila je 3. mjesto na 100 m prsno, 200 m prsno i 100 m slobodno.
  • Petra Gašparac osvojila je 1. mjesto na 200 m mješovito u ml. juniorskoj kategoriji, te 2. mjesto na 200 m mješovito u juniorskoj i seniorskoj kategoriji.
  • Nika Dobovičnik osvojila je 2. mjesto na 200 m leđno u ml. juniorskoj i juniorskoj kategoriji, 3. mjesto na 200 m leđno u seniorskoj kategoriji i  3. mjesto na 800 m slobodno u svim kategorijima.

Štafete su također bile vrlo uspješne:

Mlađe juniorke potpuno su dominirale i osvojile 1. mjesto u svim šafetama, a to su:

• 4×50 m slobodno, 4×100 m slobodno, 4×200 m slobodno, 4×50 m mješovito i 4×100 m mješovito.