Lokomotiva porazila Varaždince s minimalnih 1:0

Objavljeno: 25.11.2011. 16:38

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Nogometaši Varaždina doživjeli su u petak i 13. prvenstveni poraz. Od varaždinskih nogometaša bila je na Maksimiru bolja zagrebačka Lokomotiva, koja je pobijedila 1:0...

Unatoč pobjedi protiv Intera i novom optimizmu, varaždinski nogometaši nisu uspjeli iznenaditi snažnu Lokomotivu, koja je u prošlom kolu pobijedila čak i splitski Hajduk.

Od prve minute Lokomotiva je bila bolja ekipa, a u prvom dijelu nisu iskoristili nekoliko izglednih prilika, dok se Varaždin orijentirao uglavnom na branjenje, a u tek nekoliko navrata došli su pred gol Lokosa.

U nastavku je bolja igra Zagrepčana kapitalizirana, pogotkom Brozovića u 50. minuti. Svi pokušaji Varaždina nisu urodili plodom, čak je domaćin imao još prigoda i za povećanje vodstva, ali su se na kraju morali zadovoljiti minimalnom pobjedom za pomak na tablici do 7. mjesta.

Varaždin je i dalje posljednji, a u posljednjem će kolu na domaćem travnjaku ugostiti momčad Šibenika.