NOGOMETNI KLUB VARAŽDIN

NK Varaždin očekivano lako prošao Jalžabet na putu do finala Županijskog nogometnog kupa

Objavljeno: 30.04.2019. 20:07

Zadnja izmjena: 01.05.2019. 09:08

NK Varaždin očekivano je pobijedio i u drugoj polufinalnoj utakmici Županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin. Kao domaćini varaždinski nogometaši pobijedili su ekipu NK Jalžabet 5:1, dok je u prvoj utakmici bilo 4:1 također za Varaždin.

Današnji susret Varaždin je odigrao u kombiniranom sastavu i kao što se i očekivalo priliku su dobili igrači koji su imali do sada manju minutažu. U prvom sastavu nisu bili Benko, Jertec, Nevistić, Babić i Senić.

U prvom poluvremenu rezulat je bio 2:0 za Varaždin, a golove su postigli Yokoyama u 16. minuti i Kesse u 31. minuti. U drugom dijelu strijelac za Varaždin ponovo je kesse u 51. minuti, a četvrti gol za drugoligašku ekipu postigao je Havelka u 70. minuti. Počesni gol za goste postigao je Bručić u 72. minuti a konačni rezultat postavio je ponovo Havelka u 73. minuti.

Drugi polufinalni par su Nedeljanec i Bednja. Njihov prvi susuret završio je 2:0 za Bednju u Beletincu, a uzvrat u Nedeljancu igraju 8. svibnja.