Poreč prejak za rukometaše Varteks Di Caprija

Objavljeno: 04.11.2012. 11:35

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Iako su u prvom dijelu dobro parirali Porečanima, rukometaši Varteks Di Caprija nisu uspjeli upisati prve bodove u Premier  lige. Gostujuća momčad Poreča u 9. kolu slavila je tako u dvorani na Dravi 32:20...

U susret su bolje ušli gosti te u 10. minuti vodili 3:5, no Vartekovci su ubrzo izjednačili na 5:5. U nastavku prvog dijela igrao se izjednačen susret, a prednost od jednog pogotka selila se s jedne na drugu stranu da bi gosti na odmor otišli s minimalnim vodstvom od 12:13.

U drugo poluvrijeme bolje su ušli Porečani i zagospodarili terenom te se do 40. minute uspjeli odvojiti na plus pet. U nastavku su još dodali dasa te susret priveli kraju rezultatom 32:20.

U redovima Poreča posebno se istaknuo Stefan Vujić koji je postigao 10 pogodaka, dok je kod Varteks Di Caprija najefikasniji bio Mihael Marenčić sa sedam pogodaka.

Porečani su tako nanijeli devet premijerligaški poraz Varaždincima koji u sljedećem kolu odlaze na noge vodećoj Dubravi.

Varteks Di Caprio - Poreč 20:32 (12:13)

Varteks Di Caprio: Žitnjak, Bogović, Hirš 1, Trojko 6, Bedić 1, Bačani, Marenčić 7(1), Petrošanec 1, Varšić (5+1 obr.), Valinčić, Breljak 3, Marciuš (2+1 obr.), Matučec, Potočnik, Žnidarić 1, Sklepić

Poreč: Cvitković, Ćosić 1, Gašparini, Vujić 10, Thross 4, Čorić 1, Sladoljev (10+2 obr.), Vozila 2, Petrić, Šušnjić, Rađaković 2(1), Gruičić 1, Buvinić 2, Miličević 5, Čužić 4