Rukometaši Vidovec Biosa s uvjerljivih 10 golova slavili protiv Dubrave

Objavljeno: 22.08.2012. 09:06

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

S uvjerljivih 10 golova razlike protiv premijeligaša Dubrave, Vidovec Bios nastavio je s pripremnim pobjedama uoči početka sezone. Prošli tjedan već su igrali s Dubravom u Zagrebu, pobijedili petnaest golova razlike, ali bila je to utakmic u kojoj su se igrala tri poluvremena.

U vidovečkoj utakmici gosti iz Dubrave držali su se samo u prvom dijelu. Ekipa koju vodi Hrvoje Horvat preko Vide, Pavlovića i Milačića držala je priključak do 14:13, no s tri uzastopna gola Vidovec Bios zaključuje prvo poluvrijeme.

Nastavak igra donosi totalnu dominaciju rukometaša Biosa, koji u poluvrijeme kreću serijom 5:1. Razigran je bio Ivan Sršen, ali i cijela ekipa je pokazala da može igrati utakmicu u visokom tempu, gdje se rotira 16 igrača. Bit će to i najveća prednost Vidovec Biosa u novoj sezoni, dužina klupe i kvalitetan stručni rad.

Već u srijedu Vidovec Bios gostuje u Ormožu, a u petak će istog protivnika ugostiti u Vidovcu. Idući tjedan igrat će još dvije utakmice, protiv Medveščaka te potom i protiv Maribora, što bi trebao biti najznačajniji test za rukometaše Biosa.

Pripremne utakmice: Ormož - Vidovec Bios (22.08), Vidovec Bios - Ormož (24.08), Vidovec Bios - Medveščak (27.08), Maribor - Vidovec Bios (29.08).

Vidovec Bios – Dubrava 37:27 (17:13)

Vidovec Bios – Sršen 9(4), Turković 2, Vincek 2, Težak 1, M. Melnjak 4, Breljak 5(3), Črnila, Matučec, Svetec, Mišković 3, Dobovičnik, Peček 3, Marčec 3, Jeftić 2, Lovrenčić 2, Vidaček 3, Balent, Grd. Trener: Saša Kuček.

Dubrava – Totić, Grahovac, Kelemen 1, Vinković 2, Vida 5, Punčec, Pavlović 6(1), Valentaković, Dumančić 4, Volar 1, Zirdum, Čurić 1, Kljaić 1, Milačić 5, Toth, Mlinarić. Trener: Hrvoje Horvat.