2. HNL NK SOLIN - NK VARAŽDIN

Varaždinci preokretom od 1:0 do 1:2 pobijedili Solin u gostima i tako se učvrstili na prvom mjestu 2. HNL

Objavljeno: 29.09.2018. 17:59

Zadnja izmjena: 29.09.2018. 18:03

Nogometaši Varaždina rezultatskim su preokretom došli do vrlo važna tri boda u gostima kod NK Solina. Strijelci za Varaždin su bili Leon Benko u 28. minuti glavom i Dario Jertec u 62 minuti. Iako su domaćini poveli Varaždinci su imali još nekoliko izglednih situacija, Brezovec je pogodio prečku a Leonard Vuk je također bio u dobroj prilici da postigne pogodak.

Nogometaši Varaždina su se ovom pobjedom na prvenstvenoj ljestvici odvojili od GNK Dinamo II na 6 bodova razlike jer je Dinamo izgubio doma od NK Kustošije 0:2. Sljedeći vikend u goste Varaždinu dolazi GNK Dinamo II i ta će utkamice će ujedno bit i derbi kola.