Varteks Di Caprio doživio peti uzastopni prvenstveni poraz

Objavljeno: 07.10.2012. 19:22

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Rukometaši Varteks Di Caprija u subotu su doživjeli peti premijerligaški poraz. Na gostujućem terenu svladala ih je remonirana ekipa Bjelovara 33:23...

U susret su dobro ušli varaždinski rukometaši i u 4. minuti vodili 2:4 te parirali domaćinu do 15. minute, kada je rezultat bio 7:7. U nastavku prvog dijela Bjelovarčani su prešli u vodstvo, a 22. minuti odvojili su se na plus tri da bi u samoj završnici prvog dijela povećali prednost i na odmor otišli rezultatom 15:10.

U drugo poluvrijeme Bjelovarčani su ušli silovito  te se do 45. minute uspjeli odvojiti na plus 11 i mirno susret priveli kraju rezultatom 33:23.

Najraspoloženiji kod Bjelovara bio je Igor Gašparović s osam pogodaka, dok je najefikasniji kod Varteks Di Caprija bio Luka Trojko sa sedam pogodaka.

Varteks Di Caprija trenutno se nalazi na posljednjem mjestu Premier lige, a u sljedećem kolu varaždinski rukometaši gostuju kod Zameta.