Objavljeno: 25.11.2011. 21:25

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Nakon kraće pauze zbog Bajrama, prvenstvo se nastavilo u Saudijskoj Arabiji, gdje važnu ulogu igraju i Varaždinci...

Ivankovićev Al Ittifaq odigrao je na domaćem terenu samo 1:1 sa pretposljednjim Al Raedom, pa je malo izgubio korak s vodećim Al Shababom, koji ima 26 bodova. Al Ittifaq je treći na tablici s 24 boda, koliko ima i Al Hilal na drugom mjestu. Iduću srijedu gostuju kod lidera tablice, gdje će u slučaju pobjede moći ponovno dna vrh tablice.

Dalićev Al Faisaly nalazi se na osmom mjestu, a i oni su ovaj tjedan malo podbacili odigravši kod kuće 1:1 s Al Tawoonom, koji se nalazi na desetom mjestu.

Gosti su poveli već u 1. minuti, a najbolji igrač Dalićeve ekipe Dario Jertec postigao je izjednačujući pogodak u 44. minuti. Radilo se o slobodnjaku, koji je netko od obrane gostiju skrenuo u mrežu. Isti golman istaknuo se u drugom poluvremenu, obranivši Jertecu još jednu "bombu" s preko 25 metara, koja je išla ravno u rašlje. Jertecu je ovo treći pogodak u sezoni.