3.HNL Istok: Podravina u negativnom nizu, Varaždin ponovo remizirao

Objavljeno: 18.10.2014. 21:33

Nogometaši Podravine i Varaždina u subotu su odigrali susrete 10. kola 3.HNL Istok, a bodove su osvojili samo Varaždinci, koji su odigrali bez pogodaka...

Ovaj put momčad Ivice Solomuna remizirala je kod Belišća.

Podravina je pak doživjela drugi uzastopni poraz. Ludbrežani su na domaćem terenu poraženi od Oriolika 3:1.

Momčad iz Oriovca povela je preko Gorana Jukića u 44. minuti, no Podravina je izjednačila u 60. minuti, kada je Nikole Valjka uspješno realizirao kazneni udarac. Goste je u vodstvo od 2:1 doveo Dominik Milinković, a konačan rezultat postavio je Jukić u 89. minuti svojim drugim pogotkom.

Ovim porazom Ludbrežani su pali na drugu poziciju lige, dok Varaždinci drže 14. mjesto.

U sljedećem, 11. kolu, koje je na rasporedu u subotu od 15,30 sati, Podravina odlazi u goste Croatiji u Đakovo, dok Varaždin ugošćuje Vukovar 1991.