1.ŽNL

Bednja lako protiv Drave iz Sv. Đurđa, Ivančica zabila sedam komada Mladosti iz Šemovca

Objavljeno: 01.05.2016. 19:57

Zadnja izmjena: 01.05.2016. 20:01

Kompletirano je 20. kolo Prve županijske lige, a do uvjerljive pobjede stigla je Bednja koja je u Beletincu svladala Dravu 3:0.

Domaćine je vodstvo doveo Ante Kulji u 34. minuti iz kaznenog udarca, a isti je igrač tri minute kasnije zabio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Jakov Klopotan golom u 87. minuti.

U preostalim današnjim utakmicama u 1.ŽNL, Ivančica je deklasirala šemovečku Mladost 7:0, Rudar 47 je u Donjem Ladanju bio bolji od Dubravke 3:1, Sloga u Slokovcu od margečanske Mladosti 4:2, dok su Obreš i Orač u Sv. Iliji odigrali bez pogodaka.

Još u subotu vodeći Nedeljančani bili su bolji od Plitvice u Selniku 3:0, dok je Polet kod kuće svladao Čevo.

U sljedećem, 21. kolu vodeći Nedeljanec ugošćuje Ivančicu, drugoplasirana Bednja igra derbi kola kod margečanske Mladosti, dok trećeplasirani Polet u Cestici dočekuje Rudar 47.