GRK VARAŽDIN 1930

Dabrovi zaustavljeni u osmini finala Kupa

Objavljeno: 16.02.2022. 19:19

Zadnja izmjena: 16.02.2022. 19:32

Rukometaši GRK Varaždin 1930 zaustavljeni su u osmini finala Kupa HRS-a. U susretu koji se igrao u Osijeku, istomineni domaćin pobijedio je 31:30 (17:15).

Nakon što su prvenstvo otvorili porazom od Moslavine, sada su poraženi i u Kupu te su se na taj način oprostili od daljenjeg natjecanja.

Varaždinc isu loše otvorili susret u osijeku i na samom početku su već gubili 3:0. Nisu dobro reagirali i u 14. minuti bilo je 9:5. Tada je proradio varaždinski rukometni stroj i stižu do izjednačenja rezultata 10:10 u 20. minuti. Međutim, to nije potrajalo dugo i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 17:15.

U nastavku Varaždinci ponovo stižu prednost i u 32. minuti je 17:17. Već sedam minuta kasnije Varaždin 1930 ima prvi puta plus dva gola prednosti 19:21. U 46. minuti je 22:26, ali u 56. minuti domaćini stižu do izjednačenja 28:28. Još jednom je rezultat izjednačen 30:30 u 59. minuti ali do kraja susreta samo domaćini postiže gol i susret završava rezultatom 31:30.