Foto - KK Varaždin nakon velikog preokreta pobijedio KK Ivančicu

Objavljeno: 15.01.2024. 18:44

Zadnja izmjena: 15.01.2024. 18:45

U subotu je odigrana košarkaška utakmica, 14. kola, 2. muške lige sjever.

Ekipe KK Varaždin i KK Ivančica u dvorani Graberje pokazale su što znaju. Utakmica je završila pobjedom Varaždinaca. Nakon prve četvrtine Varaždinci su poveli s četiri razlike. Ivančani, već na poluvremenu dostižu i prestižu taj rezultat za dva koša. Nakon treće četvrtine Ivančica uvjerljivo vodi s 13 razlike i sve ukazuje na njihovu pobjedu.

Početkom zadnje četvrtine utakmice, uz ključne upute trenera Jakšića, ekipa iz Varaždina preokreće utakmicu i zabija 31 koš što na kraju rezultira pobjedom 78/86. Najbolji strijelac Varaždina bio je Smontara s 20 poena, a odmah poslije njega Čevra s 16 i Prprović s 14. Ključ uspjeha, kako ističe trener i igrači, bila je čvrsta igra i velika podrška publike i navijača Baroqsa. KK Varaždin svoju slijedeću utakmicu u Graberju igra već u subotu u 19:30 protiv ekipe KK Podravac.