HRVAČKI KLUB VINDIJA

Jedan naslov prvaka Hrvatske i ekipno četvrto mjesto na juniorskom PH za Vindiju

Objavljeno: 01.02.2020. 21:18

Zadnja izmjena: 01.02.2020. 21:25

Danas je u Zagrebu, u ŠSD Pešćenica održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko rimskim načinom za uzrast juniora.

Između 60-tak hrvača iz 14 hrvatskih klubova nastupilo je i sedam mladih hrvača varaždinske Vindije.

Sebastijan Petrač u kategoriji -82 kg osvojio je naslov prvaka, Luka Fajfarić bio je četvrti u kategoirji -60 kg. U kategoriji -82 kg bila su četiri predstavnika Vidnije, uz već spomenutog Petrača, Ivan Bedeković bio je treći,  Ivica Florijanić peti, te Lukas Lechner sedmi. U kategoirji -130 kg Dario Majcog bio je drugi, a Leon Meštrić četvrti.

Na kraju dana, nakon odličnih i napetih borbi, dobili smo nove pojedinačne prvake Hrvatske, po kategorijama kako slijedi:

do 130 kg: David Ivanjko, HK Sesvete

Ekipno su najsupješniji klubovi HK Sesvete, ispred HK Metalca i HK Zagreba, dok je varaždinskoj Vindiji pripalo četvrto mjesto.