Županijske lige

Lider Nedeljanec slavio kod Plitvice za nastavak niza neporaženosti, Polet (C) deklasirao fenjera Čevo

Objavljeno: 30.04.2016. 19:57

Zadnja izmjena: 30.04.2016. 20:04

Nogometaši Nedeljanca nastavili su niz neporaženosti od 20 utakmica kod Plitvice iz Selnika, slaveći danas s rutinski 3:0.

Nedeljančane je u vodstvo doveo Dominik Bistrović u 20. minuti, na 0:2 povisio je Petar Kocijan u 49., a isti igrač postavio je konačnih 0:3 u 82. minuti.

Do lakog slavlja stigao je Polet u Cestici pobijedivši posljednjeplasirano Čevo 5:1. Poveli su Cestičani u 23. minuti preko Marka Vidrača, ali gosti su izjednačili u 42. minuti preko Marka Bašića. Za 2:1 zabio je Tino Hutinski u 56., treći gol za Polet postigao je Sandi Martan deset minuta kasnije, u 73. je za 4:1 zabio Denis Borak, dok je konačnih 5:1 postavio Martan svojim drugim golom.

Zelengaj poražen

Utakmica 24. kola u Međužupanijskoj ligi odigrao je Zelengaj, koji je poražen kod Slobode u Slakovcu 5:1.

U 2.ŽNL Istok toplička Mladost je s 8:0 svladala Zagorac, dok je Beretinec na domaćem terenu s 1:0 bio bolji od Slobode iz Tužnog. U zapadnoj diviziji Bratstvo je deklasiralo do ovog kola drugoplasirani Dinamo 3:0, a Lepoglava je slavila protiv Nove Ves 5:2 i tako sada drži drugo mjesto lige.