Međužupanijska liga

Medved donio slavlje Jalžabetu protiv Varteksa, Zelengaj do pobjede u samom finišu utakmice

Objavljeno: 22.05.2016. 20:37

Zadnja izmjena: 22.05.2016. 20:52

Kompletirano je 27. kolo Međužupanijske lige, a u županijskom derbiju pred oko 250 gledatelja Jalžabet je pobijedio Varteks na domaćem terenu s minimalnih 1:0.

Jedini pogodak bio je djelo Tomislava Medveda u 63. minuti kada je gol zabio glavom.

Od preostalih županijskih predstavnika u nedjelju je bio uspješan samo Zelengaj koji je u Donjem Kućanu slavio s minimalnih 1:0 protiv Centrometala. Zeleni su do pobjede stigli pet minuta prije kraja, a strijelac pobjedničkog gola bio je Valentino Mlakar.

Plitvica je pak u Gojancu doživjela poraz od Rudara iz Murskog Središća rezultatom 3:2, dok su Novomarofčani poraženi od Nedelišća 2:1. Još u subotu Zadrugar je stigao do pobjede protiv Poleta iz Sv. Martina na Muri s minimalnih 1:0.

Tri kola prije kraja drugoplasirani Jalžabet ima tri boda manje od vodećeg Nedelišća i isti broj bodova kao i Rudar. U sljedećem kolu Jalžabećane iščekuju utakmica kod Slobode u Slakovcu.