ECA kup

Juniorke Kajak kanu kluba Varteks nastupile na Eurokupu u Flattachu, završnica za vikend u Njemačkoj

Objavljeno: 29.06.2016. 18:19

Zadnja izmjena: 29.06.2016. 20:20

Prema najavi, juniorke Kajak kanu kluba Varteks nastupile su u Flattachu u Austriji na Eurokupu. Danas se natjecalo 250 kajakaša.

U slalomu u kajaku jednosjedu Katja Bengeri završila je na 19. mjestu, dok je  Maja Štimac zauzela 22. mjesto te se nisu plasirale u finale. U utrci slaloma u kanuu, Katja Bengeri zauzela je 4. mjesto.

Kadeti Roko Bengeri i Nikola Mavrić se nisu natjecali.

Podsjetimo, mlade nade kluba nastupile su u subotu i nedjelju (25. i 26. lipnja) na utrkama  Europskog kupa u slalomu za kadete i juniore  koja su održana na rijeci Soči,  u Solkanu u Sloveniji.

Mladi kajakaši Kajak kanu kluba Varteks nastupili na Eurokupu na Soči, a nastavljaju u Flattachu u Austriji

Natjecanje u ECA kupu nastavlja se u Augsburgu u Njemačkoj, 2. i 3. srpnja, što će ujedno biti i završnica ove utrke.