TRKAČKI KLUB MARATHON 95

Muška ekipa TK Marathon 95 osvojila je broncu na 23. međunarodnoj Žuberačkoj utrci a bilo je i pojedinačnih medalja

Objavljeno: 04.09.2018. 20:27

Članovi Trkačkog klub Marathon 95 nastupili su na živopisnoj ali zahtjevnoj utrci 23. međunarodnoj Žumberačkoj utrci u organizaciji AK Žumberak.

Na stazi dugoj 15 kilometara, od 135 najtjecatelja, najbrži je bio Nikola Špoljar iz AK Zabok i kod žena, već 3. godinu zaredom Mađar Thunde Szabo.

Članovi TK Marathon 95 također su bili uspješni i uspjelisu osvojiti više medalja po kategorijama.
Najbrže vrijeme od članova TK Marathon 95 imao je Andrej Gužvinec, zatim Mario Pongračić (2. mjesto u M50), Franjo Korošic (3. mjesto u M50), Mario Šoštarić, Antun Belošević (3. mjesto u M60).

U ženskoj konkurenciji također je bilo medalja za Varaždinke. Najugodnije iznenađenje priredila je Mišela Kovač (3. u seniorskoj kategoriji), Jasenka Martinez (1. mjesto u Ž55) i debitantica Jasna Škiljan.

Treba naglasiti da je muška ekipa TK Marathon 95 osvojila brončanu medalju za 3. mjesto ekipno.