domaća teniska nada

NASTAVLJA OSVAJATI TURNIRE Varaždinka Rebeka Cindrić jučer odnijela pobjedu i u Zagrebu

Objavljeno: 06.12.2016. 15:52

Zadnja izmjena: 06.12.2016. 15:53

Nadarena Varaždinka Rebeka Cindrić jučer je osvojila još jedan teniski turnir u kategoriji do 12 godina i time nastavila svoj vrlo uspješan ovogodišnji niz, kojega smo i mi pratili na našem portalu, te zabilježili četiri njezina osvojena turnira u posljednjih šest mjeseci.

>> Tenisačica TK-a „Varteks“ Rebeka Cindrić najbolja na ljetnom turniru

>> Rebeka Cindrić najbolja na Teniskom turniru Franjo Punčec

>> 11-godišnja Rebeka Cindrić osvojila dva prva mjesta na teniskom natjecanju u Vinkovcima

Ovoga je puta na terenima Nacionalnog teniskog centra u Zagrebu sudjelovala na trodnevnom turniru koji je počeo u subotu a završio jučer. Rebeka je nakon četiri dobivena meča uspjela i u finalu poraziti prvu nositeljicu Habdiju Šumak Liv, s uvjerljivih 2:0 u setovima (6:1, 6:2). Tako je jedanaestogodišnja igračica TK Varaždin osvojila već peti turnir u pola godine i time još jednom dokazala da se u Varaždinu uzgajaju i izvrsni teniski talenti.