GRK VARAŽDIN 1930

Nexe u završnici drugog dijela "potopio" Varaždin 1930

Objavljeno: 18.10.2022. 21:00

Zadnja izmjena: 18.10.2022. 21:02

U odgođenoj utakmici 3. kola Paket24 Premijer lige, Lige A Varaždin 1930 ugostio je momčad našiške Nexe. Raspoloženi gosti pobijedili su Varaždince 27:42.

Momčad Varaždina 1930 držala se u egalu s gostima do 9. minute i rezultata 4:4. Tada rukometaši Nexe odlaze na 4:9 u 15. minuti. U 21. minuti Varaždinci dolaze na -1, rezutat je 10:11, ali do kraja ne uspijevaju preokrenuti rezultat. Na odmor se odlazi pri rezultatu 13:15.

U 33. minuti Varaždinci ponovo prijete i dolaze na 16:17, ali gosti ponovo rade seriju. Od tada rukometaši Nexe kontroliraju utakmicu i samo povećavaju prednost. Tako je 45. minuti 21:30. Domaći tu praktično staju i utakmica završava rezultatom 27:42.

Uoči 6. kola GRK Varaždin 1930 se nalazi na 5. mjestu s ukupno osvojenih 4 boda. U 6. kolu Varaždinci su domaćini a u goste im dolazi momčad Dubrave. Susret se igra u subotu, 22. listopada u 19,00 sati u Areni Varaždin