AK VARAŽDIN

Održana 11. cross utrka Lančić – Knapić 2021.

Objavljeno: 08.06.2021. 17:31

Zadnja izmjena: 08.06.2021. 18:18

U Lančić-Knapiću, u vrlo dobroj organizaciji vrijednih članova DŠR Lančić-Knapić održana tradicionalna sad već 11. cross utrka.

Utrku dužine 5 km uspješno je završilo 73 natjecatelja, a ova utrka se ujedno bodovala i za kup SZH. Zoran Križanić, AK Varaždin očito se dobro oporavio od prošlotjednog teškog maratona i uvjerljivo je pobijedio na ovoj kratkoj, ali zahtjevnoj stazi u vremenu 20:38. Drugo mjesto osvojio je Saša Horvat, AK Međimurje u vremenu 21:13 ispred Dinka Solića, AK Varaždin koji se ovaj put morao zadovoljiti 3. mjestom (21:39).

U ženskoj konkurenciji pobijedila je Ivana Zeljko, AK Međimurje u vremenu 25:51 ispred Vanje Rupčić, AK Koprivnica 26:09 i Anamarije Jelaković, AK Varaždin koja je otrčala 26:59.