KARATE KLUB SHITO RYU VARAŽDIN

Sedam medalja za članove Karate kluba Shito Ryu Varaždin na 22. po redu turniru Međimurje open

Objavljeno: 04.09.2018. 16:30

Zadnja izmjena: 04.09.2018. 16:31

Početak nove sezone tradicionalno je obilježio 22. po redu turnir Međimurje open. Jedan od najjačih turnira u Hrvatskoj koji je ugostio 1200 natjecatelja iz 15 zemalja te je poslužio mnogim reprezentacijama kao izborni turnir za nadolazeće Europsko prvenstvo što govori o jačini samog turnira.

Karate klub Shito Ryu Varaždin nakon dvotjednih priprema pokazao je da se može nositi u konkurenciji s najuspješnijim klubovima. Sa samo osam natjecatelja Shito Ryu Varaždin osvojio je dvije zlatne, dvije srebrne i tri brončane medalje te tako zauzeo 12 mjesto od 127 klubova.
Brončane medalje osvojili su Martin Kokot borbe ml. učenici -38 kg, Tea Kostanjevac kate ml. kadetkinje te Erik Tomašić kata ml. kadeti.
Srebrne medalje osvojili su kata tim ml. učenici u sastavu Ivano Pokos, Teofil Petrić i Erik Tomašić te kata tim ml. kadeti u satavu Martin Kokot, Jakov Kostanjevac i Luka Pokos.
Zlatne medalje osvojili su Jakov Kostanjevac u kategoriji kata ml. učenici i Luka Pokos u kategoriji ml. kadeti.