Streličari Cekina osvojili zlato i dva srebra na Prvenstvu Hrvatske u disciplini 3D

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 28.08.2015. 10:25

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Streličari Cekina nastupili su 3. turniru koji se boduje za CRO 3D Kup 2015., a koji je ujedno bio i Prvenstvo Hrvatske u 3D disciplini te osvojili zlato i dva srebra.

Turnir je organizirao Streličarski klub Brinje, a okupila se krema 3D discipline u Hrvatskoj pojačana gostima iz Slovenije, Vojvodine i Austrije. Turnir je, uz idealne vremenske i temperaturne uvjete, prije svega obilovao srdačnim druženjem rivala u borbi za osvajanje što više bodova.

Senior Zoran Marenčić u disciplini goli luk osvojio je srebro kao drugoplasirani na turniru koji se boduje za CRO 3D Kup, ali isto tako osvojio je i srebro na Prvenstvu Hrvatske u 3D disciplini te je time postao državni viceprvak.

Veteran Damir Kolarek u složenom luku stigao je do zlata na Prvenstvu Hrvatske u 3D disciplini osvojivši laskav naziv prvaka države.