Trener ŽRK Koka Zoran Jeftić: 'Ušli smo u grču u susret'

HRS

Objavljeno: 10.10.2022. 18:10

Zadnja izmjena: 10.10.2022. 18:12

Nakon pobjede ŽRK Koka u 4. kolu 1. HRL za žene protiv ekipe riječkog Zameta rezutatom 32:24, trener Varaždinki, Zoran Jeftić bio je zadovoljan.
 - Izgledalo je na kraju kao lagana pobjeda, međutim sigurno nije bilo tako. Ušli smo u grču u utakmicu, promašili dosta zicera i obrana nije bila na razini na kojoj je trebala biti. Vjerojatno je to danak jednog tjedna pauze pa smo imali malo više suhih treninga, bez one međusobne igre koju bi trebali imati. U drugom poluvremenu je sve došlo više manje na svoje mjesto, a cure su se pokrenule u obrani što je rezultiralo u 10 minuta igre gdje smo otišli na 4-5 golova razlike i to smo onda održavali do kraja susreta, dodao je Jeftić.

Nika Strahija, igračica Koke naglasila je kako su im ovo bila bitna pobjeda i  bitni bodovi.
- Bili su nam ovo bitni bodovi za osvojiti. Bila je napeta utakmica iako rezultat na kraju pokazao veliku razliku za nas. Čestitam svojim curama na pobjedi i na borbenosti, dodala je Strahija.

U 5. kolu 1. HRL za žene Koka gostuje u Sesvetama, kod istoimene ekipe.