U neizvjesnom susretu kod kuće Koka poražena od lokosica

Objavljeno: 20.09.2015. 18:51

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Nakon pobjede u prvom kolu protiv Splita, rukometašice Koke u nedjelju su doživjele prvi prvenstveni poraz. Nanijele su im ga rukometašice Lokomotive koje su u Graberju slavile 24:22.

Na početku susreta igrao se pogodak na pogodak, a od 12. do 14. minute Kokice su se mini serijom 3:0 lagano odlijepile na 6:3. Kasnije su gošće polako sustizale prednost domaćih rukometašica i u 23. minuti izjednačile na 9:9.

Pred kraj prvog dijela Koka je ponovo imala plus dva, ali na odmor se otišlo rezultatom 11:11.

U drugom poluvremenu igrala se izjednačena utakmica, a prednost od jednog pogotka razlike selila se s jedne na drugu stranu. U 48. minuti rukometašice Vladimira Canjuge imale su plus dva (19:17), no sam finiš susreta pripao je lokosicama.

Ključna je bila njihova serija 4:0 od 54. do 59. minute kada su povele 20:23 i na kraju je završilo 22:24.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Josipa Tomić s osam postignutih pogodaka, dok je Elena Halili dodala četiri zgoditka.

U sljedećem kolu varaždinske rukometašice odlaze u goste ekipa Splita 2010.