GRK VARAŽDIN 1930

Varaždin 1930 u Graberju bolji od Metković-Mehanike

Objavljeno: 08.10.2022. 21:08

Zadnja izmjena: 08.10.2022. 21:09

GRK Varaždin 1930 pobijedio je momčad Metković-Mehanike 38:35 (19:20) u 5. kolu Paket24 Premijer lige.

Vodila se velika borba u dvorani u Graberju od samog početka susreta. Gosti su tako poveli 2:4 u 5. minuti. U 8. minuti gosti povećavaju prednost na 4:7, a pet minuta kasnije 6:10. Gosti ne staju a Varaždinci do kraja poluvremena uspijevaju ipak smanjiti razliku na minus jedan i na odmor se odzali s rezultatom 19:20.

Čim je počelo drugo poluvrijeme Varaždinci izjednačuju rezultat i kreće nova utakmica. Sada su Varaždinci u minimalnoj prednosti a gosti ih sustižu. U 42. minuti odlaze na plus tri i rezultat je tada bio 27:24. Do kraja susreta gosti su pokušavali preokrenuti rezultat ali domaća igra je bila bez padova i samo su održavali prednost do konačnih 38:35.