GRK VARAŽDIN 1930

Varaždin 1930 u infarktnoj završnici izgubio od Ribole Kaštele

Objavljeno: 18.09.2022. 19:30

Zadnja izmjena: 18.09.2022. 19:31

U 2. kolu Paket24 Premijer lige Lige A GRK Varaždin 1930 gostovao je kod ekipe RK Ribola Kaštela, a u infarktnoj završnici susreta punog preokreta, domaćini pobjeđuju 29:28 (15:12).

U prvo poluvrijeme bolje ulaze domaći rukometaši Ribole Kaštele što je rezultiralo vodstvom 5:1 u 7. minuti susreta. Igre se okreće i 18. minuti je izjednačenje 7:7. Do kraja prvog dijela malo izjednače, a na kraju ponovo spretni domaćini odlaze na odmor s rezutatom 15:12.

Varaždinski rukometaši ponovo se trude vratiti se u susret i to im uspijeva u 42. minuti kada dolaze do ponovnog egala u retultatu 19:19. Od tada kreće neizvjesna završnica, igra se gol za gol uz brojne prekršaje, isključenja, sedmerca... Na kraju slave domaćini 29:28.