NK VARAŽDIN

Varaždin preokretom do pobjede u posljednjem kolu

Objavljeno: 28.05.2022. 19:24

Zadnja izmjena: 28.05.2022. 19:25

Na početku utakmice posljednjeg,  30. kola Druge HNL nogometaši NK Dubrava Tim kabel u duhu fair playa pozdravili su igrače NK Varaždin, pobjednike lige.

Međutim, na terenu igrači iz zagrebačke Dubrave nisu pokazali respekt već su odigrali pravu mušku, ligašku utakmicu. Domaćini na terenu ŠNC Stjepan Spajić u zagrebačkom kvartu Siget dolaze u vodstvo u 18. minuti golom Ljubanovića. Varaždin u malo kombiniranom sastavu nije pokazao agresivnost kakvu je imao u posljednjim utakmicama i dozvolio je domaćinu inicijativu, koju su iskoristili u 54. minuti golo Čoke. Nakon toga, kao da se Varaždin ipak konsolidira i u 65. minuti Brodić lijepim golom glavom smanjuje vodstvo Dubrave na 2:1. Kada se već mislilo da će domaći nogometaši ubilježiri no upobjedu u 87. minuti povratnik Elezi postiže gol za izjednačenje 2:2, a samo dvije minute kasnije sve bolji Herrera dovodi Varaždin u vodstvo i potpuni rezultatski preokret.

Ljubitelji nogometa iz Varaždina susret su mogli pratiti na HNTV.