GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci uspješno ušli u novu sezonu Paket24 Premijer lige

Objavljeno: 10.09.2022. 20:23

Zadnja izmjena: 10.09.2022. 20:36

U 1. kolu Paket24 Premijer lige Lige A GRK Varaždin 1930 ugostio je u dvorani u Graberju momčad RK Rudar i pobijedio 36:29 (19:17).

U početnim minutama susreta vodstvo se izmjenjivalo, a čak su gosti imali u 11. minuti prednost 5:8. Tek u 23. minuti Varaždinci stižu do izjednačenja 13:13. Na odmor odlaze domaći rukometaši s vodstvom 19:17.

Drupo poluvrijeme pripada Varaždincima i već na samom početku počinju stvarati razliku. Tako je u 33. minuti 22:17. Domaći još podižu razinu igre i u 44. minuti vode s 29:21. Do kraja susreta GRK Varaždin 1930 taktičkom igrom održava prednost i na kraju ostvaruju prvu pobjedu u novoj sezoni rezultatom 36:29.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždin 1930 bio je Grubišić s nestvarnih 16 golova, slijedi ga Sklepić sa 7, zatim Vidaček 5, te po dva gola postigli su Marčec, Juranić, Kociper i Tači.