Međužupanijska liga

Varteks deklasirao Zelengaj u županijskom derbiju, Novi Marof stigao do minimalog slavlja

Objavljeno: 24.04.2016. 20:11

Zadnja izmjena: 24.04.2016. 20:25

Kompletirano je 23. kolo Međužupanijske lige, a u županijskom derbiju u Donjem Kućanu Varteks je s 4:0 deklasirao domaći Zelengaj.

Varteks je u vodstvo doveo Marija Kuhar u 41. minuti, isti igrač u 53. povisio je na 2:0, Ivan Sokser zabio je za 3:0 u 79. da bi konačnih 4:0 postavio Matija Cvetko u 85. minuti. Do pobjede je stigao i Novi Marof koji je s minimalnih 1:0 svladao Slobodu iz Slakovca. Pobjedu Novomarofčanima donio je Tomislav Harmicar u 37. minuti susreta.

Remi Gojančana

Plitvica je u Gojancu ugostila Međimurec, a završilo je 3:3. Gojančane je u vodstvo doveo Jošua Horvat u 2. minuti, no gosti su šest minuta kasnije izjednačili preko Marija Kranjeca. Karlo Kocijan u 13. zabio je za 2:1 i s tim vodstvom domaći nogometaši su otišli na odmor.

Rei Arimitsu u 49. minuti izjednačio je na 2:2, ali četiri minute kasnije Kocijan svojim drugim golom doveo je Gojančane u vodstvo. Konačnih 3:3 postavio je Arimitsu u 55. minuti. Istaknimo da je Plitvica od 74. minute igrala s igračem manje jer je Hrvoje Kocijan kao posljednji igrač obrane srušio protivničkog igrača i zaradio izravni crveni karton.

Zadrugar je poražen na gostovanju kod Pušćina 2:1, iako im je Dražen Vukina u 22. minuti donio vodstvo.

Još u subotu Jalžabet je poražen kod Poleta u Sv. Martinu na Muri 2:0.