Međužupanijska liga

Varteks 'razmontirao' Plitvicu iz Gojanca, do pobjede stigao i Jalžabet

Objavljeno: 01.05.2016. 20:16

Zadnja izmjena: 01.05.2016. 20:16

Kompletirano je i 24. kolo Međužupanijske lige, a od županijskih predstavnika do pobjede su stigli Varteks i Jalžabet.

Varteksovci su u županijskom derbiju na stadionu Varteksa svladali gojanečku Plitvicu sa 7:1. Hat - trick u pobjedi postigao je Matija Kuhar, dok su po gol dodali Neven Vukman, Jakov Puclin, Borna Radić i Matija Cvetko. Za Gojančane se u strijelce upisao Patrik Horvat.

Jalžabećani su kod kuće pobijedili Graničar iz Kotoribe 3:1. Jalžabet je poveo autogolom Vinka Trojka u 26. minuti, na 2:0 povećao je Nenad Hanc u 42. da bi na 2:1 smanjio Boris Čižmešija u 57. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Hanc svojim drugim golom u 64. minuti.

U županijskom srazu sastali su se Zadrugar i Novi Marof u Hrastovskom, a završilo je 1:1. Poveli su domaći nogometaši zgoditkom Igora Kvezića u 36. minuti, dok je bod Novomarofčanima donio Matija Janović golom u 86. minuti.

Još u subotu Zelengaj izgubio od Slobode u Slakovcu 5:1.