Druga ŽNL Zapad

Vodeći Sračinec do minimalnog slavlja kod Vindije, Lepoglava zabila osam komada Majerju

Objavljeno: 11.04.2016. 16:32

Zadnja izmjena: 11.04.2016. 16:35

Kompletirano je 13. kolo Druge županijske lige Zapad, a vodeća trojka stigla je do pobjeda.

Vodeći Srakari gostovali su kod Vindije u Donjoj Voći i stigli su do pobjede od 1:0. Jedini pogodak na utakmici bio je djelo Dominika Tkaleca u 65. minuti utakmice.

Drugoplasirani Dinama u Babincu je ostvario 2:0 pobjedu protiv Omladinca, a sve su riješili u samo tri minute. Nikola Tarodi doveo je Babinčane u vodstvo u 82. minuti, a konačan rezultat postavio je isti igrač tri minute kasnije.

Trećeplasirana Lepoglava lako se obračunala s Majerjem te je slavila rezultatom 8:1. Čak četiri gola u tom susretu postigao je Marko Žuliček.

U preostalim utakmicama, Vinica je svladala Novu Ves 3:2, dok je Bratstvo bilo bolje od Vratna 2:1.

U sljedećem kolu vodeći Srakari i drugoplasirani Dinamo igraju derbi kola, dok trećeplasirana Lepoglava dočekuje Vinicu.