Majstorski pogodak Josipa Brezovca iz slobodnjaka za Speziu

Objavljeno: 04.03.2015. 14:11

Varaždinski nogometaš Josip Brezovec postigao je prekrasan pogodak za talijansku Speziu u 29. kolu Serie B.

Spezia je u utorak ugostila Pro Vercelli te pobijedila 5:2. No gosti su u prvom dijelu do 40. minute imali prednost od 2:0. Spezia je izjednačila pogocima Datkovića u 40. i Šituma u 41. minuti. U vodstvo ih je doveo Brezovec u 53. minuti preciznim pogotkom iz slobodnjaka.

{youtube}-fpxUP4laSU{/youtube}

Za 4:2 pogodio je De las Cuevas u 55 minuti, a za konačnih 5:2 zabio je Catellani iz kaznenog udarca 12 minuta prije kraja susreta.

Brezovcu je ovo bio treći pogodak ove sezone za talijanskog drugoligaša, a u dosadašnjem dijelu skupio je 23 nastupa.

Istaknimo da Spezia drži osmo mjesto talijanske serije B, a slijedi joj susret protiv Catanie.