Poraz odbojkaša i odbojkašica Varaždin Volleya u ligaškim susretima

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 03.03.2015. 21:46

Odbojkaši i odbojkašice Varaždin Volleya proteklog vikenda odigrali su ligaške susrete, a obje ekipe upisale su poraze.

Odbojkašice su u sklopu 12. kola 1.B HOL skupine Sjever gostovale kod ekipe Fortis Volte, a domaće odbojkašice slavile su 3:1 u setovima. Prvi set pripao je Zagrepčankama rezultatom 25:8, dok je drugi otišao na stranu Varaždinki 25:21. U trećem su domaće odbojkašice slavile 25:13, a lako su stigle do slavlja u četvrtom setu rezultatom 25:15. U sljedećem kolu Varaždinke gostuju kod Olimpika.

Varaždinski odbojkaši proteklog vikenda poraženi su od vukovarskog Borova 3:0 u setovima. U dvorani na Dravi, Vukovarci su osvojili prvi set rezultatom 25:23, drugi 25:15 da bi u trećem slavili 25:20.

U sljedećem, ujedno i pretposljednjem kolu 1.A Hrvatske odbojkaške lige skupine 4, varaždiski odbojkaši ugošćuju odbojkaše Broda.