2. ŽNL: Lepoglava i Varteks pobjedama ostali na samom vrhu

Objavljeno: 17.09.2012. 12:02

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Odigrano je peto kolo u drugim županijskim ligama, a vodeći Varteks i Lepoglava ostvarili su pobjede te tak ostali na vodećim pozicijama...

U nedjeljnom susretu goste iz Tužna u vodstvo je doveo Dino Poplatnik u 3. minuti, no tri minute kasnije Dominik Matučec izjednačio je rezultat. U 27. minuti gosti su došli u vodstvo, zabio je Poplatnik s „bijele točke“, no tri minute kasnije Bumbari su ponovo izjednačili preko Darija Horvata te se rezultatom 2:2 otišlo i na odmor.

U drugo poluvrijeme nogometaši Varteksa su krenuli furiozno te poveli preko Horvata u 51. minuti, dvije minute kasnije David Matučec pogotkom iz kaznenog udarca povisio je na 4:2, s dobar ulazak u drugi dio potvrdio je Ivan Kostelac koji jevbio strijelac za 5:2. Konačnih 5:3 u postavio je Poplatnik svojim trećim pogotkom u 62. minuti.

Ovom pobjedom Bumbari su zadržali prvo mjesto u istočnom dijelu Varaždinske županije, dok su u zapadnom dijelu prvu poziciju, pobjedom protiv Vratna 2:0, zadržali Lepoglavčani.

Rezulati 2. ŽNL Istok: Sloboda (VŽ) – Mladost (Vž) 3:6, Varteks – Sloboda (T)  5:3, Beretinec – Varaždin ŠN 0:2, Čevo – Mladost (M) 3:1, Trnje – Zagorac 4:0, Mladost (VT) – Polet (T) 1:2

Tablica 2. ŽNL istok: 1. Varteks 13, 2. Čevo 13, 3. Trnje 12..., 11. Sloboda (Vž) 0, 12. Zagorac 0

Rezultati 2. ŽNL Zapad: Drava – Mladost (D) 2:1, Vindija – Vinica 6:1, Omladinac – Orač 2:0, Mladost (K) – Podravac 3:2, Nova Ves – Budućnost 2:3, Majerje – Bratstvo 5:1, Lepoglava – Vratno 2:0

Tablica 2. ŽNL Zapad: 1. Lepoglava 15, 2. Vindija 12, 3. Majerje 12..., 13. Mladost (D) 3, 14. Bratstvo 2