2.ŽNL: Varteks i Lepoglava gostujućim pobjedama zadržali prva mjesta

Objavljeno: 24.09.2012. 14:11

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Odigrano je šesto kolo u drugim županijskim ligama, a vodeće momčadi u obje lige, Varteks i Lepoglava slavile su u gostima te tako i dalje zadržale vodstvo...

U nedjeljnom susretu u Beretincu istoimenog domaćina u vodstvo je doveo Tomislav Kušter u 34. minuti, no pet minuta kasnije izjednačio je Varteks preko Marka Poljana s „bijele točke“.

Bumbare  je u vodstvo  doveo Martin Ježovita u 45. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Poljan svojim drugim pogotkom.

Varteksovci su ovom pobjedom ostali na vrhu 2.ŽNL Istok, no opasno im za vrat puše Čevo koje je također u šestom kolu upisalo pobjedu protiv Slobode iz Tužna.

U zapadom dijelu Varaždinske županije Lepoglava je pobjedom protiv Bratstva 5:2 ostala na vrhu 2.ŽNL Zapad sa stopostotnim učinkom.

Rezultati 2.ŽNL Istok: Varaždin ŠN – Polet (T) 1:2, Zagorac – Mladost (VT) 0:4, Mladost (VŽ) – Trnje 1:3, Mladost (M) – Sloboda (VŽ) 0:4, Sloboda (T) – Čevo 0:2, Beretinec – Varteks 1:3

Tablica 2. ŽNL Istok: 1. Varteks 16, 2. Čevo 16, 3. Trnje 15..., 11. Beretinec 3, 12. Zagorac 0

Rezultati 2.ŽNL Zapad: Mladost (D) – Vratno 2:7, Bratstvo – Lepoglava 2:5, Budućnost –Majerje 4:0, Podravac – Nova Ves 5:3, Orač -  Mladost (K) 4:4, Vinica – Omladinac 2:0, Drava – Vindija 1:5

Tablica 2. ŽNL Zapad: 1. Lepoglava 18, 2. Vindija 15, 3. Budućnost 13..., 13. Mladost (D), 14. Bratstvo 2