GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Dabrovi se iz Sesveta vratili s punim plijenom - važna pobjeda u Ligi za ostanak

Objavljeno: 06.04.2019. 20:22

Zadnja izmjena: 06.04.2019. 20:29

Nije bilo lako rukometašima Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 uoči današnjeg susreta Lige za ostanak, jer su išli u goste vodećoj ekipi lige.

Kako su sve ekipe izjednačene, prednost vrlo često donosi domaćinu igranje u svojoj dvorani. To su Varaždinci okusili u prva dva kola kada su se umjesto s po dva boda i sigurnim  pobjedama vratili tek s po bodom.

Susret u Sesvetama u početku prvog dijela bio je izjednačen. Mal oje vodila jedna ekipa, malo druga. Sve je to trajalo do 22. minute i rezultata 10:10. Taka Dabrovi rade razliku i u 29. minuti je 16:11 za Varaždince. Do odmora domaćini smanjuju na 16:13.

Drugi dio Dabrovi su kontrolirali cijeli tijek utakmice i imali prednost četiri ili pet golova prednosti. Konačan rezultat je tako bio 29:26 za Varaždince.

U redovima Varaždinaca najefikasniji je bio Vidaček sa čak 13 golova, zatim Matić sa četiri te Špruk, Vujović i Novak s po tri pogotka.