Malonogometaši Novog Marofa protiv OVB-a do osme prvenstvene pobjede

Objavljeno: 26.03.2012. 12:14

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Malonogometaši Novog Marofa stigli su do osme prvenstvene pobjede. U subotu su na domaćem terenu svladali OVB Allfinanz 5-3...

Odlično su susret otvorili domaći i u vodstvo stigli već u 3. minuti preko Martana, da bi na 2-0 podigao Leskovar pet minuta kasnije. Do kraja prvog dijela mreže se nisu tresle pa se rezultatom 2-0 za Novi Marof otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu gosti su pokazali drugo, bolje lice i u četvrtoj minuti nastavka smanjili preko Penave, a isti igrač u 27. minuti izjednačio je rezultat.

U 32. minuti Martan je svojim drugim pogotkom donio vodstvo domaćinu, a minutu prije kraja Škerbić je povisio na 4-2. U istoj minuti Petrić je zabio za 5-2, da bi Penava svojim trećim pogotkom u posljednjoj minuti postavio končnih 5-3.

Marofčani su ovom pobjedom ostali na petom mjestu prvenstvene ljestvice, a u sljedećem kolu odlaze u goste Solinu.