Pobjeda Katje Bengeri na Kajakaškim danima na Špici u slovenskom Celju

Objavljeno: 21.06.2020. 17:18

Zadnja izmjena: 21.06.2020. 17:21

Održani su Kajakaški dan na Špici u slovenskom Celju, a među ostalima nastupili su i članovi KKK Varteks.

Nastup kajakaša i kanuista KKK Varteks Vraždin na tri utrke u istom danu po kategorijama:

1. Slalom za slovenski pokal za mlađe kategorije na kojem je boje kluba zastupao Jan Petrić u kategoriji K1 kadeti i zauzeo vrlo dobro 15. mjesto

2. Slalom utrka za HSE pokal gdje su za KKK Varteks nastupili :

Katja Bengeri u kategoriji K1 žene sa plasman na 4. mjesto i kategoriji C1 žene osvojivši 3. mjesto.

Također su nastupili u K1 slalomu Nikola Novosel i Roko Bengeri koji je nastupio i u  C1 kategoriji.

3. Državno prvenstvo Slovenije u spustu sprint:

Bila je to najvažnija utrka dana na kojoj je Katja Bengeri odnijela pobjedu u disciplini C1 žene, Roko Bengeri je u kategoriji C1 U16 osvojio 3. mjesto, Klara Dvorski u disciplini K1 U16 je bila odlična na 3. mjestu za KKK Varteks još je nastupio Nikola Novosel u kategoriji K1.

Svojim nastupom kajakaši KKK Varteks Varaždin još jednom su dokazali svoju kvalitetu, a slijedećeg vikenda 27.i 28. lipnja će se održati državno Prvenstvo Hrvatske u slalomu i spustu sprint na stazi kanal "Veliki Bukovec" u svim kategorijama, gdje se očekuju također dobri plasmani.