GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Prva i vrlo važna pobjeda GRK Varaždin 1930 u ovoj sezoni u Premijer ligi osvojena u susretu s ekipom Gorice 32:29

Objavljeno: 20.10.2018. 21:20

Zadnja izmjena: 20.10.2018. 21:34

Rukometaši GRK Varaždin 1930 pod vodstvom iskusnog trenera Ilije Puljevića zabilježili su prvu ovosezonsku pobjedu. U sportskoj dvorano u Graberju pobijedili su ekipu Gorice 32:29 u 5. kolu Premijer lige.

Od samog početka susreta mladi varaždinski rukometaši zagospodarili su terenom i stalno su vodili igru i bili u rezultatskoj prednosti. U 15. minuti rezultat je 9:4 ali gosti se oslobađaju pritiska i dolaze na 10:9. Dabrovi tada ponovo podižu tempo i u 25. minuti ponovo su na plus pet pogodaka 14:9. Tu razliku održavaju do poluvremena na kojeodlaze rezultatom 17:13.

U drugom dijelu Varaždinci održavaju razliku od pet ili čak šest golova razlike sve do dvije minute prije kraja kada gosti stižu na minus 1 u rezultatu 30:29. Međutim, Varaždinci ne čine više pogreške već završavaju utakmicu rezultatom 32:29.

U domaćoj ekipi najviše golova postigao je Dominik Novak čak 11, zatim Filip Glavaš 9, pa su im se pridružili s po tri pogotka Tomislav Špruk, Marko Pedić, Jurica Vidaček i Bruno Levak.

U sljdećem kolu Dabrovi gostuju kod ekipe Sesveta, a 6. kolo se igra tek 3. studenoga.