U posljednjoj provjeri prije prvenstva, Grafičar svladao drugu ekipu Cedevite

Objavljeno: 08.10.2012. 11:25

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Košarkaši Grafičara u svojoj posljednjoj provjeri prije starta prvenstva, ostvarili su pobjedu protiv druge momčadi Cedevite 63:54.

Ludbreški košarkaši u subotu su odlično otvorili utakmicu  i odvojili se na plus sedam, a  do kraja prve četvrtine rezultat je bio 8:22.

Drugu i treću četvrtinu domaćin je pojačao ritam, no Ludbrežani su im se uspjeli oduprijeti. Jedino vodstvo koje je Cedevita imala bilo je 42:40.  No, u posljednjoj četvrtini košarkaši Grafičara su smogli snage te se odvojili na osjetnu prednost i susret priveli kraju.

Trener Cesar bio je presretan pobjedom svoje momčadi, no istaknuo je da nisu „bili unutra“ svih 40 minuta.

-Mi smo bili pravi tri četvrtine. U nekoliko smo navrata bili u situaciji riješiti utakmicu na mirniji i bezbolniji način. U ključnim trenucima napravili smo nekoliko neobjašnjivih pogrešaka, no svejedno velika pobjeda Grafičara i čestitke mojim momcima na velikom trudu i zalaganju – rekao je trener Grafičara, Dražen Cesar.

Ludbreškim košarkašima u subotu počinje prvenstvo, a u prvom kolu ugošćuju Rudar Cimper.