NK VARAŽDIN - HNK HAJDUK II

Objavljeno: 15.09.2018. 20:22

Zadnja izmjena: 15.09.2018. 22:02

U utakmici 4. kola 2. HNL između NK Varaždin i HNK Hajduk II visoka pobjeda domaćina od 4:2 (1:1). Više od 2.500 gledatelja moglo je uživati u nogometnoj predstavi u kojoj su domaći igrači krenuli slabije ali su u drugom dijelu drugog poluvremena pokazali da imaju znanja i iskustva za prvo mjesto 2. HNL.

Kraj 4:2 za Varaždin.

90' Igra se još 3 minute sučeve nadoknade vremena.

89' Dobar kontranapad Varaždina ali Bneko nije uspio točno nabaciti.

88' Odlična intervencija Mrmića na udarac iz kontranapada Hajduka.

82' Izmjena i u Varaždinu izlazi Črnko a ulazi Stolnik.

79' Izmjena u sastavu Hajduka izašao Teklić ušao Skorup.

77' GOOOOOOOL 4:2 Josip Golubar postiže drugi gol, Varaždin iskoritio nekocentriranost igrača Hjaduka nakon primljenog trećeg gola.

74' GOOOOOOOL 3:2 Leon Benko nakon kornera i gužve u šesnaestercu glavom zakucava loptu u gol.

73' Bamidele oduzima loptu na sredini terena i po desnoj strani prolazi i dobro nabacuje.

68' Ne pada tempo utakmice ali nema izrazitih prilika. Izmejna u sastavu Hajduka izašao Kovačević ušao Špikić.

63' Nova izmjena u sastavu Varaždina izlašao Brezovec ušao Glavica.

63' Žuti Ismajli zbog prigovora sucu.

59' Izmjena u ekipi Varaždina izlazi Miklić ulazi Sačer.

55' Nakon što su se igrači Varaždina oporavili od šoka primljenog gola samo dvije minute nakon što su poveli, prilika za Miklića iz kontranapada ali puva nedovoljno jako.

51' GOL 2:2 Kreković nakon slobodnog udarca loptu koja se odbila od grede posprema u gol.

49' GOOOOOL 2:1 Josip Golubar nakon dobre akcije odličnim udarcem postiže gol za prednost Varaždina.

48' Varaždin je bolje krenuo u drugo poluvrijeme. Ima više loptu i igra se preselila na polovicu Hajduka.

45' U posljednjim sekundama prvog poluvremena odlično odigran kotranapd Varaždina i Golubar na nabačenu loptu s ruba šesnaesterca puca pokraj gola.

45' Igra se 2 minute sučeve nadoknade vremena.

40' Izmjena u ekipi Hajduka, izlašao Relota ušao Šuto. Prije toga poluprilika za Hajduk.

39' Igra se ravnopravno, Varaždin popravlja postotak posjeda lopte. Nova polu prilika za Varaždin.

33' Nakon gola Varaždin igra bolje, igrači ne igraju u grču, napadači uputili još dva udarca prema golu Hajduka.

28' GOOOOOOL 1:1 Korner za Varaždin i nakon nekoliko udaraca prema golu i pogođene stative, iz gužve u desetercu Borna Miklić postiže pogodak.

27' Stopostotna prilika za Hajduk, nakon kornera s desetak metara napadač Hajduka puca preko gola.

23' Varaždin teško iznosi lopta sa svoje polovice i vrlo brzo gubi loptu.

16' I dalje se igra na polovici Varaždina.

12' Pritisak Hajduka, nakon kornera nova prilika za Hajduk zbok nepažnje varaždinske obrane.

8' Žuti karton za Miklića zbog prekršaja nad golmanom gostiju.

3' GOL 0:1 Iz protunapada Franko Kovačević postiže gol za goste.

2' Prva prilika za Benka, iz gužve u šesnaestercu puca preko gola.