KUP NK VARAŽDIN - NK MEĐIMURJE

Varaždin pobijedio Međimurje u Kup utakmici rezultatom 2:0 (2:0) a u osmini finala dočekuje Rijeku

Objavljeno: 26.09.2018. 17:53

Zadnja izmjena: 26.09.2018. 19:50

Ždrijeb je spojio NK Varaždin i NK Međimurje u šesnaestini finala hrvatskog nogometnog kupa HNS-a. Varaždin je pobijedio 2:0 (2:0) golovima Brezovca u 9. minuti i Glavice u 34. minuti. Varaždin je tako ušao u društvo 16 najboljih hrvatskih nogomentih klubova u najmasovnijem sportskom natjecanju. Varaždinci će tako dočekati 31. listopada Rijeku u osmini finala kupa, koja je visoko pobijedila Radnik iz Križevaca s čak 9:0.

Tijek utakmice:

90' Igrat će se još najmanje tri minute sudačke nadoknade vremena.

88' Prekršaj za Međimurje na rubu šestaesterca ali Režić puca preko gola.

86' Žuti karton za Golubara.

85' Prekršaj za Međimurje 18 metara Varaždinci protestiraju da je bio start na loptu, a Režić u znak solidarnosti ispucava loptu u gol aut.

84' Nakon nekoliko poluptilika na obje strane mirniej razdoblje utakmice.

80' Nova izmejna u Varaždinu izlazi Sačer a ulazi Vuk.

77' Žuti za igrača Međimruja Pajića zbog grubog starta.

74' Izmena u Varaždinu izlazi Kolarić a ulazi Težak.

73' Međimurej prijeti, Marcijuš s ruba šesnaesterca pucao ali se lopta odbila od enkog varaždinskog obrambenog igrača i Mrmić bez problema brani.

71' Poslije kornera za Međimurje slična situacija u kaznenom prostoru domaćina ali opet Mrmić izlazi kao pobjednik.

70' Gužva u šesnaestercu Varaždina Šarić uputio loptu prema varaždinskom golu ali s lakoćom brani Mrmić.

69' Malo je pao tepo utakmice, igra se na sredini bez ozbiljnijih prilika.

68' Izmjena u ekipi Varaždina ulazi Kulenović umjesto ozlijeđenog Senića.

63' Izmjena u Međimurju gru napušta Škvor a ulazi Šarić.

60' Odlična kontra Varaždina aali nažalost bez dobrog završetka.

58' Nastvalja se pritisak Međimurja, Režić iz slobodnog udarca ubacuje ali Mrmić je prvi stigao do lopte.

55' Odlična akcija Međimurja i iz gužve u šestercu puca Patafta pa Hranilović ali ne pogađa.

49' Nakon kornera iz gužve u Patafta s pet metara puca prema varaždinskom golu ali promašuje.

46' Izmjena u redovima Međimurja izašao je Karamarković a ušao Marcijuš.

45' Bez sudačke nadoknade  završeno prvo poluvrijeme.

44' Dvije poluprilike Varaždina sačer - Glavica.

41' Mini pritisak Međimurja ali nema preciznog udarca prema vratima Varaždina.

35' Međimruje uzvraća dobrom akcijom i udarcem prema golu ali Mrmić na mjestu.

34' GOOOOOOL 2:0 Glavica nakon odlične akcije ulazi na dobro ubačenu loptu u peterac i potvrđuje vodstvo Varaždina

30' Varaždin vrši mini pritisak na polovici Međimurja i u nekoliko navrata napadači su bili u vrlo dobroj poluprilici ali nedostajao je točan zadnji pas.

22' Glavica i izglednoj prilici, izbio je pred golmana Međimurja ali je golman gostiju bio brži i spretniji.

18' Izmjenjuju se napadi bez izrazitih prilika na obje strane.

13' Međimurje uspostavlja ravnotežu na terenu.

9' GOOOOOOOOL  1:0 Prekršaj na rubu šenaesterca nad Glavicom izvodi Brezovec i pogađa pokraj živog zida u mrežu!

5' Dva kornera za Varaždin, a nakon drugog na nabačenu loptu Sačer glavom pokraj gola.

1' Varaždin prvi krenuo u napad.