ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Varaždinke otvorile nastavak sezone pobjedom na gostovanju u Splitu

Objavljeno: 12.01.2019. 20:27

Zadnja izmjena: 12.01.2019. 20:30

Danas je u dvorani Gripe u Splitu odigrana utakmica 11.kola 1. HRL za žene u kojoj je ekipa ŽRK Koka pobijedila domaći sastav ŽRK Split 2010 rezultatom 34:32 (17:17).
Prvi dio utakmice bio je vrlo napet. Igralo se igra gol za gol, te su ekipe otišle na poluvrijeme s rezultatom 17:17.

Drugo poluvrijeme Kokice otvaraju puno bolje te prelaze u vodstvo koje drže gotovo do kraja utakmice. Zadnjih pet minuta Split 2010 izjednačava te se na terenu odvijala prava mala drama, igralo se gol za gol sve do 59.min kada Domjan zabija za minimalnu prednost (33:32) koju su Kokice i održale do kraja.
U strijelce su se upisale: Mrazović K 8, Jalušić 8, Domjan 7, Blažek 3, Ćurić 2, Furjan 2, Mrazović M 2, Papac 1.
Idući vikend Kokice su slobodne, te se iduće kolo igra za dva tjedna protiv ekipe ŽRK Zrinski u Čakovcu.