Varaždinski karatisti osvojili nekoliko medalja u Lepoglavi

Objavljeno: 26.11.2012. 15:03

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Članovi Karate kluba Varaždin u nedjelju su nastupili na Kupu Sjeverozapadne Hrvatske u Lepoglavi te postigli zapažene rezultate...

Na turniru je nastupilo 200 natjecatelja iz dvadesetak klubova, a Karate klub Varaždin predstavljalo je jedanaestero natjecatelja...

Mateo Jakopanec osvojio je drugo mjesto u kategoriji mlađih učenika do 32 kilograma, a isti uspjeh ponovio je Tibor Kovačić u kategoriji mlađih učenika preko 32 kilograma.

Najsjajnije odličje osvojio je Lovro Rozman u istoj kategoriji kao i Tibor, dok su zlatna odličja osvojili još Jana Skender  do 35 kilograma te Luka Salihović do 29 kilograma.

Brončana odličja osvojilo je četvero natjecatelja, a od toga Tara Nikolić i Ivona Ciglar do 35 kilograma, Josip Skender osvojio u kategoriji mlađih kadeta do 45 kilograma te Leon Petrić u kategoriji učenika preko 32 kilograma.