Varteks Di Caprio minimalnim porazom od Karlovca do lige za ostanak

Objavljeno: 26.03.2012. 08:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometaši Varteks Di Caprija u nedjelju su na gostovanju kod Karlovca doživjeli svoj devetnaesti prvenstveni poraz. Domaća ekipa Karlovca svladala ih je rezultatom 30-28...

Na samom početku igrao se  izjednačen susret, no Karlovčani su od pete do osme minute napravili seriju 3-0 i poveli 6-3. U nastavku prvog dijela domaći su održavali stečenu prednost te je do kraja povećali na plus četiri pa se rezultatom 16-12 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu slična priča. Varteks Di Caprio lovio je prednost od četiri pogotka domaćina i u 47. minuti uspio se približiti na 22-20.

Karlovčani su u završnici susreta bili koncentrirani i bolji te nisu dali Varteksovcima da se totalno priključe pa je susret na kraju završio pobjedom domaće ekipe 30-28.

Najistaknutiji kod Karlovca bio je Boris Batinić sa sedam pogodaka, a s istim brojem pogodaka kod Varteks Di Caprija najraspoloženiji je bio Nikola Svetec.

Rukometaši Vladimira Vujovića tako su porazom završili regularni dio sezone, a u nastavku im slijedi liga za ostanak.

Karlovac-Varteks Di Caprio 30-28 (16-12)

Karlovac: Prezelj (11 obrana), Benković, Mandalinić 4, Huljina 2, Kozina 1, Štrucelj Ma. 2, Rački,  Višnić 2, Smojver 1,Štrucelj Di. 2, Požega 1, Karić (4 obrane), Obranović 4, Bačić 4. Batinić 7(4), Glumac, Trener: Dubravko Strnić

Varteks Di Caprio: Žitnjak, Hlapčić, Marčec 5(4), Babić 3, Tači, Žnidarić, Marenčić, Rodik 2, Svetec 6, Hirš, Trojko, Jagodić 2, Ašanin (14 obrana), Peček 2, Brdar 4, Prole 4, Trener: Vladimir Vujović