ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

ŽRK Koka poražena u Čakovcu od ŽRK Zrinski 28:25 (14:13)

Objavljeno: 26.01.2019. 21:36

Zadnja izmjena: 26.01.2019. 21:45

U 13. kolu Hrvatske rukometne lige za žene ekipa ŽRK Koka poražena je u Čakovcu od ŽRK Zrinski 28:25 (14:13).

Neugodno iznenađenje za varaždinske ljubitelje rukometa dogodilo se večeras u dvorani Graditeljske škole Čakovec. Varaždinske rukometašice parirale su domaćin rukometašicama samo u prvom dijelu, u kojem su i u pojedinim dijelovima bile i bolje. U 18. minuti ekipa Koke vodila je 12:9, da bi do kraja poluvremena postigla svega jedan gol te otišle na odmor s minus jednim golom.

U drugom dijelu kao da su igrale samo domaće rukometašice. Vodstvo čakovečkih rukometašica bilo je i 24:17, do bi do kraja susreta Varaždinke ublažile poraz na samo minus tri gola, 28:25.

U strijelce su se upisali: Blažek 7, Domjan 7, Ćurić 4, Mrazović K 4, Jurčić 2 i Jalušić 1.

Varaždinke već u srijedu gostuju kod ekipe Trešnjevke u Zagreba, a u petak je pred njima put u Bjelorusiju gdje igraju 1/8 finala Challenge cupa s ekipom HC Gomel.