Dobrosusjedski

Objavljeno: 13.02.2016. 18:01

Zadnja izmjena: 16.02.2016. 00:26

Na neutralnom terenu u Hrašćici danas su prijateljski susret odigrali nogometaši Nedeljanca i Plitvice iz Gojanca, a završilo je 2:2.

Nedeljančani drži vodeću poziciju u Prvoj županijskoj ligi, Gojančani na desetom mjestu Međužupanijske lige, a susjedski susret završio je tako dobrosusjedski - bez pobjednika.

Poveli su nogometaši Plitvice preko Vinka Grđana u 11., no nogometaši Damira Maretića izjednačili su 28. minuti preko Dominika Bistrovića. Samo sedam minuta kasnije David Škoranec zabio je drugi gol Nedeljanca pa se s njihovim vodstvom otišlo na odmor.

U drugom dijelu pogodak je pao tek u 75. minuti. Bio je djelo Karla Kocijana koji je realizirao jedanaesterac za Plitvicu, postavivši konačan rezultat.

Djelić atmosfere s utakmice donosimo u fotogaleriji.