Iznenađenja na Pan kupu: Svikoncerti.eu dostigli 1:5 ASO Ponosa

Objavljeno: 23.12.2014. 12:07

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

?ak tri iznena?enja u sedam odigranih utakmica obilježio je sedmi natjecateljski dan Pan kupa, odigran u ponedjeljak.

Ponedjeljak je zaista ponudio dosta toga neo?ekivanog. Najprije su veterani NK Varteksa (Jalkovec) iznenadili vrlo dobru mom?ad Gornje Šemnice, ?ak i vodili do posljednje minute, na kraju je ipak završilo 1:1. Potom je krapinski ASO Ponos neo?ekivano dugo i teško lomio otpor Jerovca da bi se potpuno isto ponovilo i protiv Višnjice. Ipak, najve?e iznena?enje dana malonogometaši iz Krapine dopustili su u svojoj tre?oj utakmici – protiv ekipe Svikoncerti.eu vodili su 5:1 osam minuta prije kraja, da bi u preostalom vremenu dopustili da ih varaždinska ekipa dostigne, za kona?nih – 5:5. Niz iznena?enja zaklju?ili su veterani T. A. Grada iz Zagreba, minimalnom pobjedom nad Avto Grosupljem. Nakon dominacije slovenske ekipe odlu?io je jedan pogodak, postignut iz protuudara dvije minute prije kraja.

Utorak donosi nove sjajne utakmice. Dva ?e puta na scenu Info 3 Klesarstvo Martin?evi?, najprije protiv Damaged Jeans Teatro Sokola te potom i protiv mom?adi Buffeta Mladost. Zanimljivo ?e biti i u srazu Sveu?ilišta Sjever i beletine?ke Labambe, a utakmica ve?eri trebala bi biti ona u 21:15 sati, izme?u branitelja naslova MNK ?rešnjeva i još jedne vrhunske zagreba?ke ekipe – Big Bang Teama. Nakon poraza od Ris ugostiteljstva, za ?rešnjevo je ve?erašnja utakmica svojevrsni ispit istine, ulaznica za drugi krug.